Guardonats premis esports IB 2022, per categories:
GUARDÓ: POSAM VALORS A L'ESPORT. |
||||
GUARDONAT/DA TATIANA FERREIRA ATAO (Esport inclusiu). |
||||
CANDIDATS/ES - SERGI LÓPEZ- TÈCNICS PREBENJAMINS PLATGES DE CALVIÀ- SETE BENAVIDES
|
GUARDÓ: PROMESA MASCULINA. |
||||
GUARDONAT IZAN GUEVARA BONNIN (Motociclisme). |
||||
CANDIDATS - ALEX GRANERI- MIQUEL ÀNGEL ESTELLER- RUBEN VICENTE |
GUARDÓ: PROMESA FEMENINA. |
||||
GUARDONADA NOA DJIU MORRO (Bàsquet). |
||||
CANDIDATES - ZAHIA PEREZ- MARIA DELS ÀNGELS MORENO- MARGA PERELLÓ
|
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA FEMENINA. |
||||
GUARDONADA MAVI GARCÍA CAÑELLAS (Ciclisme). |
||||
CANDIDATES - MALEN SART- LAYLA FRASER
- PAULA BARCELÓ |
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT AUGUSTO FERNÁNDEZ GUERRA (Motociclisme). |
||||
CANDIDATS - ENRIC MAS
- RAFAEL NADAL- JOAN TONI MORENO
|
GUARDÓ: MILLOR ESPORTISTA ESPORT ADAPTAT MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT XAVI TORRES RAMIS (Natació). |
||||
CANDIDATS - ADRIAN CASTAÑO
- MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ
- MARTÍN BERCHESI |
GUARDÓ:MILLOR ESPORTISTA ESPORT ADAPTAT FEMENÍ. |
||||
GUARDONADA VIOLETA DEL REINO DÍEZ DEL VALLE (Vela). |
||||
CANDIDATES - ISABEL DE LA CRUZ |
GUARDÓ: MILLOR EQUIP FEMENÍ. |
||||
GUARDONAT CLUB VOLEIBOL CIUTADELLA AVARCA MENORCA (Voleibol). |
||||
CANDIDATS - SPORTING SANTA PONSA TALARRUBIAS- SCR PEÑA DEPORTIVA
- CADET FEMENÍ RCN POLLENÇA
|
GUARDÓ: MILLOR EQUIP MASCULÍ. |
||||
GUARDONAT MALLORCA PALMA FUTSAL (Futbol Sala) |
||||
CANDIDATS - HC EIVISSA
- CLUB S'ARC D'EIVISSA- FENIE ENERGIA VOLEY PALMA
|
GUARDÓ: MILLOR TÈCNIC ESPORTIU. |
||||
GUARDONAT FRANCISCO MARTÍN TORRES (Piragüisme). |
||||
CANDIDATS - CARLOS VICENS- BEP LLORENS- JOAN FORCADES
|
GUARDÓ: MILLOR TÈCNICA ESPORTIVA. |
||||
GUARDONADA SILVIA RIERA CLAPÉS (Bàdminton). |
||||
CANDIDATES - DIANE FRASE- BRIGITTE VITTE- IRENE COLOMAR
|
GUARDÓ: PREMI HONORÍFIC. |
||||
GUARDONAT/DA RAFAEL MÁRQUEZ CLADERA (Handbol). |
||||
CANDIDATS/ES - C.E. CONSTÀNCIA- RAFAEL RULLAN
- MIQUEL RIERA "ES PETRER" |
MENCIONS AL MÈRIT ESPORTIU ILLES BALEARS. |
||||
Marga Perelló Perelló (Vela). | ||||
Paula Barceló Martín (Vela). | ||||
Úrsula Pueyo Marimón (Piragüisme). |
||||
C.E. Constància (Futbol). | ||||
H.C. Eivissa (Handbol). | ||||
Sete Benavides López de Ayala (Piragüisme). |