Aprenentatge Integrat a les Illes Balears de Contingut en Llengua Estrangera

 

Xarxa CEP

CEP d'Eivissalogo

Montse González Vera     montse@cepeivissa.cat

Bloc de l'assessoria de llengües estrangeres del CEP d'Eivissa


CEP d'Incalogo

Victoria Alzina               victoria@cepinca.cat

Racó de l'assessoria


CEP de Manacorlogo

Maria Oroz Galmés         moroz@cepmanacor.es

Bloc de l'assessoria de llengües estrangeres del CEP de Manacor


CEP de Menorcalogo

Elena Serra Marí            eserra@cepdemenorca.cat

Bloc de l'assessoria de llengües estrangeres del CEP de Menorca


CEP de Palmalogo

Ana Belén Gracia             agracia@ceppalma.net

Tomás Oliver                   toliver@ceppalma.net

Bloc de l'assessoria de llengües estrangeres del CEP de Palma

Català - Castellano